Терміновий викуп будь-яких авто

(Цілі, биті, аварійні, після ДТП)

Тут Ви можете залишити заявку на викуп свого автомобіля

arrow

Автовикуп в Києві – це продаж авто після ДТП, викуп аварійних, битих, тотальних авто, автомобілів не на ходу, а також цілих авто – будь-яких марок. Купівля, продаж, оцінка.

Машину продати можна самостійно – через інтернет, газети або ринок. Але на жаль у цього способу досить багато мінусів. Якщо продавати машину самому, то це може затягнутися на довгі місяці. А в наш час шанси нарватися на аферистів і взагалі не отримати ні копійки за свій транспортний засіб, на жаль дуже великі. А продати авто після ДТП в Києві і зовсім нереально. В такому випадку єдиним підходящим варіантом є автовикуп.

vikup-avto-kiev

Безперечним плюсом є висока оперативність. Заявку залишаєте по телефону. Ви повідомляєте найосновніші дані про свою машину – модель, марку, пробіг, об’єм двигуна, рік випуску. Можливі будуть уточнені додаткові деталі на розсуд менеджера компанії. У разі, якщо машина після ДТП, то обов’язково потрібно вислати фото машини і повідомити про характер пошкоджень. Потім менеджер повідомить приблизну ціну, яку ми зможемо Вам запропонувати. Якщо сума клієнта цілком влаштовує, то оцінювач в цей же день виїжджає на місце, де згодом Ви зможете скористатися сервісом. Викуп авто після ДТП не займе багато часу.

avtovikup

Часто трапляється, що машина не можете пересуватися самостійно. В цьому випадку ми безкоштовно надамо евакуатор, який і забере ваш транспорт.

Швидко продати авто ви зможете тільки скориставшись послугою термінового викупу автомобілів. Хочете дорого продати своє авто? Вам точно слід звертатися в терміновий автовикуп. Ми швидко купимо ваше авто за найвигіднішою ціною!

Швидкий автовикуп це відмінне рішення у випадках, коли гроші потрібні дуже терміново або необхідно швидко продати биту машину. Машини після ДТП, в основному, розбираються на деталі. Завдяки такій послузі можна швидко вирішити свою проблему. Цікавить продаж авто після ДТП? Краще сервісу, ніж викуп авто не знайти! Якщо наважуєтеся звернутися в наш автовикуп, можете прочитати відгуки для впевненості. Але якщо для вирішення Вашої проблеми потрібна вища сума, зверніть свою увагу на кредити під заставу нерухомості.

Автоломбард и автовыкуп в Киеве – кредитуем от 2-х месяцев до 3-х лет, ставка от 2%, выдаем до 90% от стоимости имущества, деньги за 30 минут, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (044) 209 04 09