Дешеві кредити від уряду для українців

Сьогодні, президент України, Володимир Зеленський, підписав Закон «Про внесення змін до Закону України« Про Державний бюджет України на 2020 рік ». Програма розрахована під малий і середній бізнес. Максимальна можлива сума позики – 1,5 мільйона гривень. Видача кредиту власний розвиток, буде терміном 5 років, під 5-9%.

Дешеві кредити для бізнесу вперше в Україні?

Даний вид позики, істотно відрізняється від таких як типу кредит онлайн на будь яку карту, або кредит під заставу авто в Києві, чи іншому місті, але повернемося до теми. То яку ж процентну ставку встановлять, для підприємців? Все залежить від обсягу виручки:

  • 5% отримає новий або вже діючий бізнес, за умови, що він створить хоча б два робочих місця;
  • 7% для компаній мають виручку до 25 мільйонів гривень на рік і які не створюють робочі місця. Кожне створене робоче місце, буті знижувати відсотки за рік на 0,5%;
  • 9% для фірми з загальною виручкою 25-50 мільйонів гривень на рік для розширення.

Фінансові кошти будуть видаватися в рамках першого етапу програми президента України Володимира Зеленського, “Повертайся і залишайся”. Гарант Конституції представив її ще 3 грудня минулого року. На ранок 5 грудня, було вже 1079 заявок на отримання кредиту. Програма запрацює 1 лютого. Вона націлена знизить кількість емігрантів з України, стимулювати їх відкрити і вести свою справу на батьківщині. Так само підтримати вже існуючий малий і середній бізнес і створити нові робочі місця. До речі, рівень безробіття в нашій країні, один з найбільших в світі.

Підводні камені нового закону для бізнесу

Щоб брати участь в програмі потрібно:

  • бізнес план;
  • позитивна фінансова і кредитна репутації;
  • платіжна дисципліна (вносити плату в строк).

Ті хто тільки хоче пробує свої сили, можуть брати участь тільки з початку свого стартапу. Діючі компанії, повинні пропрацювати хоча б 12 місяців.

Що ще важливого в новому законі?

Наступною важливою умовою участі, є те що 20% від вартості бізнесу, повинен вкласти позичальник. Іншими словами, держава видає 80% від заявленої суми. Ну і немає деталей по головному питанню, як знизити облікову ставку, коли в інших банках кредити видають під 25-30%, адже завжди можуть знадобитися додаткові кошти. Чекаємо деталей від уряду, а поки можна отримати кредит під заставу квартири, нерухомості, земельної ділянки. Не забувайте і про зручний кредит онлайн без перевірки кредитної історії та відмови причому. Ще його називають миттевий займ або ж швидкі гроші.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.