“Старий” автомобіль в кредит, чи варто свічок гра?

на изображении деньги за кредит машины

Витратити менше, отримавши більше – блакитна мрія кожного покупця. І автомобільний ринок не виняток. Але як бути, маючи обмежений бюджет і завищені очікування. Відповідь проста – ринок б/у машин. Тільки до самої угоди, покупцеві, варто поставитися серйозно, що б авто взяте кредит, не стало проблемою для нового власника.

Автоломбард – як невичерпне джерело надійних машин

Поняття автоломбард або ломбард машин в класичному розумінні означає, як організація, яка видає кредит під заставу авто, причому, з правом водіння, при потребі. Цим вже нікого не здивуєш. Але буває, що позичальники не викуповують свій автомобіль назад. Тоді ломбард авто намагається реалізувати транспортний засіб за короткий термін, тому і ціна, часто “хороша” для потенційного покупця. До того ж, такі організації відрізняються нешаблонною роботою, індивідуальним підходом до клієнта. З цього, при бажанні, скласти нотаріально завірений документ, можливо при будь-яких бажаннях покупця, хоч в кредит або лізинг.

Авто в лізинг чи в кредит або що вигідніше

В широкому розумінні лізинг автомобіля – це оренда автомобіля з наступним правом викупу, тоді як авто займ – поступова виплата з відсотками вартості транспортного засобу. По грошах, лізинг, зазвичай, трохи дешевше, ніж кредит. Послуга стала настільки популярною, що навіть банки стали пропонувати послугу – автомобіль в лізинг.

Зазвичай, у великих банківських установах, звертають увагу на кредитну історію клієнта. У кого вона хороша, той може розраховувати на невеликий відсоток по автолізингу і навпаки. Але як бути, бідному студенту, гостро потребує в засобі пересування і має невелику суму.

В такому випадку, простіше звернутися в приватним фінансовим компаніям. І ось чому:

  • єдина відсоткова ставка по лізингу, наприклад 2%, як у нас;
  • середнім терміном до 36%;
  • прийняттям рішення, від 15 до 30 хв, а не як у великих банках, до 2-х тижнів, причому при ціні покупки в кілька мільйонів гривень.

Схожа ситуація і по автокредиту. Великі банки, обтяжать високими відсотками, обов’язковим страхуванням КАСКО, наприклад, зборами в різні фонди і т.д.

Автоломбард в Києві і в відомих банках відрізняються тим, що перші живуть за рахунок кредитування населення і реалізації невикуплених машин. Другі, до того ж за рахунок фінансових операцій, депозитів і т.д.

На що звернути увагу при покупці автомобіля

Купуючи бу засіб пересування, в першу чергу звертайте увагу на:

  • кузов, особливо, якщо вік авто більше 10 років;
  • підвіска;
  • двигун;
  • електричні системи машини;
  • одонометр, скручувати пробіг стало дуже популярним;
  • країна звідки її пригнали.

Обережно поставившись до покупки автомобіля в віці, можна вигідно вкласти невеликі кошти, комфортно користуватися ним, не перериваючись на постійні ремонти.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.