Як не купити “бите” підтримане авто

покупка авто из США в Украину

У 2016 році, Верховною Радою, був прийнятий законопроект, який істотно знижував акцизний збір на імпорт підтриманих закордонних автомобілів. З літа того ж року почався бум з покупками б / у авто з США. До 2020 року, в Україні з’явилася цілий прошарок компаній, які займаються прижени, ремонтом, оформленням документів і продажем таких машин.

Тільки вдумайтеся, за 9 місяців 2019 року, за даними Держкомстату, було зареєстровано 84% вживаних автомобілів і тільки 16% – нових. За цей же період, з США, було ввезено, близько 33 тисяч одиниць, на суму понад 350 мільйонів доларів.

Продаж авто після дтп за океаном

Авто продаж після дтп в США дещо відрізняється від нашого. Принцип роботи страховки КАСКО або ОСАГО. Принцип роботи автостраховок в Україні повністю взятий з американських. І в 99% власник битого авто, просто віддає ключі страховій компанії. Остання часто списує пошкоджений транспортний засіб. В кінцевому підсумку, автомобіль потрапляє на аукціонний паркінг. З нього, машина або буде продана, або так і залишиться чекати свого наступного власника.

Як купують бите авто з США

Пересічному громадянину, купити автомобіль на онлайн аукціоні може вилитися великими проблемами. Причин кілька:

  • Маскування на фото пошкоджень машини;
  • Різний вигляд автомобіля на фото і в реальності, або неприємний запах з салону, який на фото не відчуєш, але часто супроводжує “потопельників”;
  • Попадання на шахраїв;
  • Розмитнення, поставка на облік та інші витрати часу і коштів.

На щастя, за невелику плату, можна перевірити за спеціальною послугою vin-код всю історію окремо взятого автомобіля. До того ж американці не приховують, чи було втоплена машина. Їх маркують спеціальною позначкою F, іноді навіть малюють, так звану лінію фарватеру, куди сягала вода.

Биті авто і “потопельники” експортом в Україну

Пошкоджені або втоплені авто користуються найбільшим попитом на онлайн аукціонах США серед українців. Американцям вони не цікаві. А ось в Україні, разом з ремонтом можна заощадити 15-60% від вартості нового аналогічного автомобіля. Краще купувати транспортний засіб з легкими або середніми ушкодженнями ззаду або збоку, або які потрапили під град.

Купувати самим або через посередників?

Не маючи досвіду покупки таких авто за кордоном, звернутися до посередника – надійніший спосіб. Є ризик потрапити на шахраїв, але хто гарантує, що не потрапити на шахраїв ще на стадії покупки на аукціоні. Досвід роботи, розмитнення прямо в порту Одеси. У будь-якому випадку, покупка автомобіля в США – краще інвестування в авто для України.

Викуп битих авто в Україні

Але як бути вітчизняним автомобілістам, яким потрібно продати своє бите авто? Варто звернути увагу на послугу автовикуп, в тому числі і після дтп. Така послуга діє у всіх великих містах як Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя і не тільки. Зазвичай її здійснюють такі фінансові установи, як автоломбард. Якщо вам потрібно звернутися до тих хто здійснює терміновий викуп авто не на ходу або кому можна здійснити продаж аварійних авто звертайтеся в ломбарди авто в Україні.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.