Нові машини гниють під відкритим небом

broken_cars_news_ua

По всьому світу, можна знайти сотні величезних стоянок машин, деякі з них розміром в десятки гектарів. Буде помилкою вважати, що все це кинуті або биті авто. Частина цих стоянок є просто перевалочними базами виробників і просто чекають подальшого транспортування. На деяких можна придбати старе авто за низькою ціною або на запчастини. Але такі випадки поодинокі. Як же так вийшло, що тільки що зійшли з конвеєра авто, стоять роками під відкритим небом.

Перевиробництво на автомобільному ринку?

Саме так. За даними Міжнародної організації з будівництва автомобілів (OICA)? За останні 5 років було вироблено більше мільярда нових транспортних засобів. З них, на таких стоянках, залишилися порошитися більше 25 млн. Машин. Беремо до уваги, що величезна кількість автомобілів проводилися щороку. Шкода, що не можна взяти такі авто в лізинг з правом викупу. Та й взагалі будь-автоломбард зрадів би такому автопарку. Але не будемо відходити від теми.

Викуп битих авто звалищами?

У США старі або биті авто, задешево скуповують довколишні сміттєзвалища, найчастіше, щоб розібрати на деталі. Або ж страхова компанія замість ремонту, виплатить вартість транспорту власнику. А сам засіб пересування викине на смітник. Автовикуп битих авто дуже популярний у американських автосвалок. Таку машину можна:

  • розібрати на деталі;
  • відремонтувати і використовувати далі.

Але є і сміттєзвалища, за вхід яких потрібно буде заплатити, як на великий 14 гектарной звалища в Джоджі, де є дуже старі і раритетні авто давно не існуючих марок. Викуп авто після дтп популярний у всьому світі.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.