Оформити кредит під заставу авто в умовах карантину

на изображении игрушечные машины на деньгах рядом со стопкой монет

Далеко не секрет, що з поширенням COVID-19 багато сегментів економіки України перейшли в Інтернет. Кредитні установи, що видають гроші під заставу автомобіля не стали винятком. Так з’явилося поняття – автоломбард онлайн. Послуги автоломбарду з’явилися відносно давно. Так само їх поява в мережі Інтернет України. Раніше вони використовувалися суто для кредитування. Зараз, багато хто з них стали ледь не новинними порталами авторинку. Перелік послуг розширився. Наприклад, у нас ви можете оформити автомобільне страхування, або здійснити оцінку автомобіля.

Кредит під заставу авто з правом водіння в Україні

Популярна послуга як для великих міст, типу Києва Львова, Харкова, так і не дуже, як Фастів, Обухів, Бориспіль, Бровари. Багато схожих кредитних організації використовують її. Позичальник оформляє позику за автомобіль, але продовжує ним користуватися. І якщо, для нього, машина добуває хліб, то такий метод кредитування є вигідним. Оформляючи кредит на автомобіль, ми можемо похвалитися такими такими перевагами серед конкурентів:

  • низькою процентною ставкою від 2% річних;
  • Оцінка автомобіля та можливість отримати до 90% вартості вашої машини;
  • Безкоштовне оформлення документів протягом години. В угоді враховуються всі умови сторін. Будьте впевнені, що ніяких прихованих комісій, ви не відчуєте згодом;
  • Автомобіль буде зберігатися належним чином, абсолютно безкоштовно. Так само вам не потрібно буде оплачувати охорону;
  • У нас можливо оформити кредит під заставу авто з правом водіння або зі зберіганням на паркінгу;
  • Є можливість оформити кредит на карту під заставу авто або за готівку;

Це далеко не повний список наших послуг в Києві і області.

Викуп автомобілів в Україні

Багато жителів Києва шукають куди можна продати свій транспортний засіб швидко, вигідно і комфортно. Наш ломбард автомобілів, здійснює автовикуп після дтп. В цілому ми здійснюємо викуп авто не на ходу так і справних. Послуга – терміновий викуп авто після дтп, створена для вашого ще комфорту. Нас цікавлять:

  • цілі;
  • биті;
  • аварійні;
  • авто вітчизняних та іноземних марок.

Крім того у нас на порталі, ви можете перевірити він код автомобіля, абсолютно безкоштовно.

Кращий автоломбард в Києві з 10-річною історією

Чому ми так голослівно заявляємо про себе, подивіться відгуки наших клієнтів і переконайтеся наскільки ми серйозно ми ставимося до своєї роботи і чому така величезна кількість людей роками співпрацюють з нами. Можете, бути впевнені, що вирішивши співпрацювати з ломбард авто, за адресою: Київ, Столичне шосе 104. Ми завжди ставимо з розумінням до наших гостей і не задаємо зайвих запитань, або вимог до великої кількості документів на авто або присутності поручителя. Мінімальні витрати, максимальні виплати і ваш комфорт, ось наше кредо!

Оставте отзыв

Your email address will not be published.