Автопром ЄС відновлює виробництво

Автопром ЕС возобновляет работу после простоя

Країни Європейського союзу, починають потроху виходити з карантину, послаблюючи обмеження. Європейський автопром, сильно постраждав від простою. Так в деяких країнах, падіння продажів становило понад 70%. В цілому, виробництво європейського автомобільного виробництва знизилося на 55% в березні. Попит на нові автомобілі скоротився з 1 млн. 200 тис одиниць до близько 570 тис.

І ось тепер деякі автомобільні компанії, в умовах підвищеної безпеки відновлюють свою роботу.

Які автомобільні компанії вже відновили або скоро запустять виробництво?

Так автомобільний підрозділ Dacia, компанії Renault вже запустив свій конвеєр. Так само запущений завод самої компанії Renault у Франції. Там же, Toyota приступає до виконання 35 тис раніше прийнятих замовлень.

Піднімає голову і автоконцерн Volkswagen. Він протестує 15 000 робочих на коронавірус в своєму підрозділі Seat. Італійська Ferrari, проводить регулярний медичний огляд свого штату, а це більше 4000 чоловік. Suzuki почне свою роботу наступного тижня. Чеська Skoda запустила виробництво відразу в декількох містах.

Втрати автопрому ЄС в цифрах

Місячний простій, боляче вдарив по європейському автомобільному виробництву. Статистика така:

  • 1 млн осіб були звільнені;
  • 2 млн транспортних засобів вважаються втраченими;
  • На 85,4% знизилися реєстрації нових авто в Італії;
  • Groupe PSA (Peugeot Citroën) продали на 68,1% менше нових машин ніж в 2019 році.

А ми нагадуємо, якщо ви шукаєте послуги автоломбарду в Обухові, Фастові, Ірпені, Броварах, Борисполі, Києві рекомендуємо вам звернутися в ломбард автомашин, а так само, якщо вас цікавить продаж авто після дтпElite Lombard пропонує кращі умови.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.