ЧИ ПОТРІБНА ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ПРИ ЗМІНУ КОЛЬОРУ АВТО?

Покраска авто

Так, потрібна, адже згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року N 1388 “Про затвердження порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей , причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів “перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі зміни кольору автомобіля.

На замітку, будь битий автомобіль можна продати і непогано з цього мати. Варто тільки звернутися в викуп авто після ДТП. Для більш детальної інформації телефонуйте за номерами вказаними в шапці сторінки.

Тобто, якщо ваш автомобіль був чорного кольору, а ви вирішили перефарбувати його в сірий, в такому випадку вам необхідно здійснити перереєстрацію, а якщо ви просто оновили фарбу, перефарбувавши машину “рідним” кольором, то вносити зміни в документи не потрібно.

Якщо ви все ж зважилися змінити колір свого автомобіля, вам необхідно звернутися в територіальний сервісний центр МВС, де ви отримаєте послуги з перереєстрації свого транспортного засобу.

Що буде якщо не перереєструвати авто?

Краще переоформити авто навіть якщо Ви перефарбували тільки його частина, наприклад, бічні дзеркала. У разі якщо Ви не звернулися ДАІ протягом п’яти днів з моменту перефарбовування, то Вас може зупинити в будь-який момент інспектор і виписати штраф за невідповідність кольору автомобіля вказаною в тех. паспорті.

У разі, коли ви будете звертатися за фінансовою підтримкою і будете брати кредит під заставу автомобіля в автоломбарді або банку, дані структури уважно звертають увагу збігається колір машини з кольором в техпаспорті.

изменение цвета авто
Изменение цвета авто