Оформлюємо кредит під заставу авто

Оформляем кредит под залог авто

Потрібні гроші і у вас є автомобіль? Наша компанія готова видати гроші під авто! Залишаючи авто під заставу, ми швидко оформимо вам кредит під заставу авто менше ніж за добу!

Автоломбард допоможе Вам впоратися з фінансовою труднощами, але ми також можемо допомогти із запитом “автовикуп після ДТП Київ“. Купимо Ваш автомобіль не тільки аварійний, а й після пожежі або повені.

Отримати кредит під заставу автомобіля – це звичайна послуга, яку втілить в життя цілодобовий Автоломбард в столиці. Саме у великому мегаполісі є високий шанс швидко вирішити свої грошові проблеми. Наш автоломбард працює цілодобово, тому що людині в будь-який момент можуть знадобитися фінанси.

Скористатися пропозиціями автоломбарду набагато комфортніше і менш затратно, ніж скористатися послугами банку. Але багато хто до цих пір намагаються знайти інші рішення своїх фінансових труднощів, ніж звернутися в автоломбард. Все тому, що автомобіль вважається засобом пересування для роботи, повсякденному житті, вчасно встигнути в різні райони Києва. Багато хто не знає, що оформити кредит можна і під їздить автомобіль і не ставити його на стоянку ломбарду. Наш автоломбард знаходить індивідуальний підхід до клієнта, і саме по тому ми видаємо гроші під авто, навіть якщо ви хочете далі їм користуватися на термін кредитування.

Специфіка кредиту, залишаючи авто в заставу

Ми пропонуємо кредитування під автомобіль з варіантом залишити на нашій цілодобової охоронюваній стоянці або щоб власник далі користувався своїм автомобілем. Адже всі жителі міста Київ у кого є автомобіль, прекрасно розуміють, що без авто буде важко переміщатися як по робочих моментах так і для своїх цілей.

Залишаючи авто в заставу нашому автоломбарду ви повинні бути прямим власником машини по техпаспорту.

Наш автоломбард працює цілодобово. Але процедура видачі грошей буде відбуватися в прискореному режимі якщо ви заздалегідь оформите заявку у нас на сайті, прописавши всі деталі вашого автомобіля і додавши кілька фотографій. Наш менеджер зв’яжеться з вами і з’ясує деякі формальності.

Якщо ж ви перший раз звертаєтеся в автоломбард, тоді менеджер відповість на всі питання що вам цікаві і в подробицях розповість про процедуру видачі грошей під авто.

Гарантії автоломбарду і позичальника

Отримуючи кредит під авто в обов’язковому порядку проводиться операція з договором. Договір кредитування складається юристом згідно всіх юридичних норм в двох примірниках. У договорі обов’язково буде прописано видану суму, процентну ставку, а також обов’язки кожної зі сторін договору.

До найбільш важливих зобов’язань, які покладаються на Автоломбард відноситься:

  • Гарантоване збереження документа;
  • Видача грошей відразу після підписання договору як кредитором, так і позичальником;
  • Збереження процентної ставки протягом усього терміну дії договору;
  • Дострокове погашення кредиту без пені і комісій;
  • Продовження договору кредитування, якщо є необхідність.

В обов’язки позичальника входить вчасно виплачувати відсотки по кредиту і обов’язкове погашення тіла. Так само позичальникові заборонено продавати або дарувати автомобіль на час кредитування.

У разі виникнення проблем або питань ми завжди готові проконсультувати і піти на зустріч. Залишаючи авто під заставу, ви можете бути впевнені в безпеці і цілісності вашого автомобіля в нашому цілодобовому автоломбарді в Києві.

Ну а якщо У Вас відсутня застава, погана кредитна історія то Вам допоможе швидкий кредит онлайн. За допомогою цього кредиту Ви швидко і без відмови вирішите свою проблему.

Автор: Сергей Филатов