Люксові електромобілі вже в серійному виробництві

Mercedes-Benz Smart EQ

Porsche Taycan і нова лінійка Smart EQ від концерну Mercedes.

Думали про яку новинку Вам розповісти з початку і вирішили з Порше, так як його вже запустили в серійне виробництво.

Porsche Taycan

Один з найгучніших електрокарів цього року. Мало того що електричний, так ще і спортивний автомобіль! Нову модель компанія збирається пустити в масові продажі Porsche Taycan в 2020 році. Саме сьогодні, 9 вересня, запускається виробництво новинки серед спортивних електромобілів.

Porsche Taycan

Без шику нікуди, особливо Porsche. Поки відомо лише про двох модифікаціях Taycan: Turbo і Turbo S і мінімальна вартість яких стартуватиме від 153 000 доларів. Але любителі німецької якості сподіваються, і експерти прогнозують, що автоконцерн представить менш дорогі версії.

За попередньою інформацією Porsche Taycan буде з запасом ходу в 450 км.

Mercedes-Benz Smart EQ

Автоконцерн Daimler представив нове покоління електрокарів Smart EQ. У новому поколінні буде три моделі ForTwo, ForTwo cabrio і ForFour.

Smart EQ нових версій як показник компанії Daimler відмови від двигунів внутрішнього згоряння. Навіть не гібрид, а виключно електричні агрегати.

У нових модифікаціях моделей більше зробили акцент на дизайні, «нутрощі» залишилися майже незмірно. Акумулятор на 17,6 кВт / год і запасом ходу до 159 км і 82 к.с .. Smart EQ може досягати максимальну швидкість в 130 км / год.

Автор: Сергей Филатов

1 Комментарий

  1. ну такое себе этот смарт. Капсула конечно еще та, но своих денег не стоит

Оставте отзыв

Your email address will not be published.