Кредитний рейтинг України піднявся з переддефолтного

Кредитный рейтинг Украины

Прес-служба Міністерства Фінансів України повідомляє, що японське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило кредитний рейтинг України на 2 позиції, а саме з «CCC +» до «В».

За прогнозами агентства R&I, розвиток і в далі має бути стабільним. Також вони вказали, що українська економіка продовжує відновлюватися. Очікується пригальмовування темпу інфляції і більш стійкого зростання української економіки. Такої стабільності можна подякувати правильно вибудуваної фіскальної дисципліни і контролюванням інфляції. Мінфін додає, що економічна стійкість держави поліпшується і міжнародні резерви зростають.

У рекомендаціях в ув’язненні агентства відзначають, що Україні необхідно встановити стабільну співпрацю з Міжнародним валютним фондом, незважаючи на істотні обсяги погашення боргів.

Чим важливий кредитний рейтинг для країни

Кредитний рейтинг є ключовим показником привабливості активів, в тому числі і державні боргові цінні папери. Чим вище показник кредитного рейтингу, тим надійніше позичальник і менше процентна ставка по боргу.

Реакція банків на результат рейтингу

Український банків у відповідь констатують зростання ризиків. Але при цьому очікують збільшення попиту на кредитні продукти населенням і малим бізнесом. Фінорганізації очікують також приплив зростання депозитів на кредити.

Повідомляють, що на III квартал умови кредиту для малого і середнього бізнесу, а також населення не зміняться. А саме внутрішні нормативи і критерії банку в кредитній політиці. Але при цьому, фінансові організації очікують посилення вимог на кредити у валюті і на довгострокові кредити бізнесу.

Нові закони в Україні по кредитуванню дивіться на відео.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.