КРЕДИТУВАННЯ ПІД ЗАСТАВУ АВТОМОБІЛЯ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Кредит под залог авто в Киеве

Останнім часом набирає популярності кредит під заставу машини. Автокредитування дійсно один з кращих варіантів швидкого отримання грошей за короткий термін для своїх потреб і з мінімальними ризиками.

Нюанси

Такий варіант отримати позику під авто має кілька нюансів, але ці нюанси мінімальні, в порівнянні з отриманням кредиту в банківських структурах. Найбільш кращий варіант швидкого отримання грошей – звернутися в кредитно-фінансову структуру, яка видає гроші під заставу авто. Автокредит являє собою кредит, коли позичальник отримує конкретну суму під заставу свого транспортного засобу.

Умови автоломбарду

Кредит можна оформити майже на будь-який автомобіль. Навіть якщо ви потрапили в аварію, але пошкодження незначні і машина на ходу, ви сміливо можете отримати кредит. Звичайно, чим новіший автомобіль, тим більше сума кредиту під заставу авто.

Все залежить від стану автомобіля: модель і рік випуску, кількість власників, пробіг і загальний стан. Оцінити ваш автомобіль можуть до 90% ринкової вартості і таку ж суму готівки видати вам на руки. Оцінка обов’язкове. Її проводить фахівець протягом години-двох. Сума позики регулюється оцінкою вашого автомобіля.

Переваги та складнощі

Перевагою кредитування в автоломбарді є мала процентна ставка і мінімум документів, на відміну від банку. У банку вам доведеться бігати збирати великий пакет документів і довідок і це займе чимало часу. Складністю для отримання кредиту в банку буде також довідка про доходи. У автоломбарді ж вам буде потрібно тільки технічний паспорт на автомобіль та код ІПН.

Вибір кредитування

При отриманні позики під гарантію машини в автоломбарді вам запропонують отримати всю суму від оцінки і залишити машину під охороною на стоянці на території автоломбарду, або можуть запропонувати видати гроші під заставу авто з правом водіння, але вже з трохи меншою сумою, але не набагато. На експрес-кредит під заставу техпаспорта можуть видати приблизно до 80% від ринкової вартості авто.

Спочатку оцінка, потім гроші

Сума позики під заставу авто видається після оцінки, узгодження всіх умов і вирішення юридичних питань. Хочемо зазначити, що вся процедура кредитування займає до пари годин, що дуже заощаджує ваш час. Після підписання договору, вам відразу ж видають готівку на руки або, за вашим бажанням, кошти можуть бути перераховані на карту.

До переваг автоломбарду можна додати можливість без комісії дострокового погашення позики. Так само, якщо ви не встигаєте вчасно погасити кредит, ви завжди зможете домовитися про відстрочку терміну виплати.

Але як бути, якщо у Вас немає транспортного засобу або Ви не бажаєте використовувати його як заставу? Вихід є, і це – онлайн кредит від 0 відсотків. Отримати кредит від МФО можна до 50 000 грн на картку або готівкою.

Автор: Сергей Филатов