6 способів зменшити ваші борги

6_sposobov_umen'shit'_vashi_dolgi

Складіть свої борги

Важливо визнати факти. Візьміть аркуш паперу і запишіть все, що ви повинні, і процентну ставку. Не хвилюйтеся, якщо це здається величезною сумою грошей, тому що принаймні тепер ви можете почати розуміти що до чого.

Далі вам потрібно розставити пріоритети по своїх боргах. Перегляньте список і напишіть «пріоритет» або «не пріоритет» поруч з ними. Пріоритетні борги включають орендну плату, іпотеку, рахунки, податки і будь-які позики під ваш будинок. Непріоритетна борги включають кредитні карти, овердрафти, позики до зарплати і гроші, запозичені у друзів. Тепер ви знаєте, які борги повинні бути погашені в першу чергу.

Перенесення боргу

Якщо у вас середній і високий кредитний рейтинг, ви можете заощадити, перенісши всю заборгованість по кредитній карті на кредитну карту з перекладом балансу під 0% або угоду з низькими відсотками. Це означає, що весь ваш борг буде в одному місці, і ви зможете зосередитися на його погашення.

Якщо ви боретеся за виплату великого відсотка відсотків по кредиту, хорошою ідеєю буде пошук більш дешевого кредиту для його погашення. Якщо ваш кредит становить менше 30 000 гривень, хорошою ідеєю може бути карта грошових переказів з більш низькою процентною ставкою. Ці кредитні карти переводять гроші на ваш поточний рахунок, який ви можете використовувати для погашення кредиту. Ви тоді повинні кредитній карті замість цього.

Знайти додаткові гроші

Створення та дотримання бюджету – відмінний спосіб заощадити гроші. Почніть з відстеження ваших витрат за місяць до створення бюджету. Це дасть вам гарне уявлення про те, на що ви витрачаєте свої гроші. Існує безліч програм для складання бюджету, які враховують рахунку і будь-які цілі економії, створюючи щоденний бюджет для вас.

Продаж непотрібних речей за готівку також є чудовою ідеєю. Facebook, ОЛХ і інші платформи для продажу – відмінний спосіб знайти гроші, але ви також можете спробувати продати авто в автовикуп, якщо у вас є машини. Інші популярні способи заощадити гроші – менше використовувати автомобілем, переконатися, що ви перебуваєте в правильному податкової групі.

Якщо ви з усіх сил намагаєтеся платити щомісячні орендні платежі або іпотечні виплати, ви можете розглянути можливість скорочення вашого боргу.

Також знайти додаткові гроші на погашення Ваших боргів Ви можете скористатися послугами мікрофінансових компаній і взяти гроші на погашення боргів. Миттєвий кредит на карту, який вирішить проблеми з безліччю заборгованостей і тоді ви будете повинні тільки однієї компанії.

Отримати іншу роботу

Знайдіть додаткову роботу на неповний робочий день або роботу на дому, щоб отримати трохи додаткової готівки, поки ви не погасите всі свої борги. В даний час існує безліч можливостей для створення предметів і їх продажу через Інтернет.

Скоротити розкіш

Від підписки на журнали до вашого ранкового кави на винос, скорочення деяких речей, найімовірніше, матиме вам трохи більше грошей. Сядьте і подивіться на все, за що ви платите. Ви платите багато за стаціонарний телефон? Ваш ТВ пакет дорогою? Скоротіть свою розкіш на 50% і пам’ятайте, що це не буде вічно.

Використовуйте свої заощадження

Якщо у вас є заощадження, ви можете використовувати їх для погашення будь-якого боргу. Пам’ятайте, що відсотки по вашим позиками, ймовірно, більше, ніж будь-який відсоток, отриманий від заощаджень. Тим не менш, важливо переконатися, що ви не будете покарані за дострокове погашення.

Якщо у вас серйозний борг, вам не доведеться мати справу з ним в поодинці. Розмова з експертом може допомогти вам відчути себе краще, і є безліч організацій, які надають безкоштовну підтримку та консультації.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.