Вже готові до тривалої поїздці? Переконайтеся, що у вас є туристична страховка

Туристическая страховка

Ви забронювали свої рейси по всьому світу, і ви починаєте планувати свою відпустку або відрядження, але перш ніж почати збирати валізи, важливо переконатися, що у вас є страховка на випадок, якщо щось піде не так.

Страхування мандрівника захистить вас у разі чого-небудь, від того, що ви занадто захворіли в поїздці, і ваша туристична компанія збанкрутує, і важливо придбати поліс, як тільки ви забронюєте поїздку або житло.

Оскільки ви їдете на більш тривалий період, стандартна страховка не покриє вас, і тут ми описали в загальних рисах основні моменти, на які слід звернути увагу в полісі на пропущений рік, і як уникнути розорення.

Ви не можете покладатися на стандартну страховку

Якщо ви їдете на тривалий період часу, зазвичай 60 днів або більше, вам знадобиться спеціальний поліс, і ви не зможете використовувати стандартну туристичну страховку.

Ці поліси відрізняються, тому що вони охоплюють широке коло країн і видів діяльності, тоді як ваша звичайна політика розрахована на короткі перерви протягом року.

Уникайте брати занадто багато дорогих речей

Оскільки у вас може бути тільки одна сумка, ваш багаж уже буде обмежений, тому намагайтеся не брати занадто багато дорогих речей.

Деякі правила наказують зберігати цінні речі в безпечному місці, наприклад в шафці або на стійці реєстрації, що може бути неможливо в усіх місцях, наприклад, в кемпінгу або в гуртожитку. Купуйте хороший замок для своєї сумки і зробіть копії важливих документів, таких як ваш паспорт і будь-які візи, які вам довелося купити, і зберігайте їх електронні копії.

Якщо відбувається найгірше, і ви щось втрачаєте, або воно пошкоджено або вкрадено, переконайтеся, що ви отримали поліцейське висновок, так як воно знадобиться вам для пред’явлення страхового відшкодування.

Не всі країни або види діяльності будуть охоплені

Перш ніж вирушити в поїздку на тук-туку в Таїланді або погодитися на стрибок з тарзанки в Новій Зеландії, ознайомтеся з політичним документом, так як багато видів екстремальних видів спорту не входять в стандартну комплектацію.

Також можуть бути обмеження, такі як носіння шолома, якщо ви наймаєте мопед, і якщо ви не дотримуєтеся ці правила і є нещасний випадок – ваш страховий може бути визнаний недійсним.

Аналогічним чином, деякі країни можуть вважатися занадто небезпечними для поїздок, і на них не поширюється страховий поліс. Якщо ви перебуваєте в протягом тривалого періоду часу, варто відвідати веб-сайт Міністерства закордонних справ, щоб переконатися, що країни, в які ви подорожуєте, як і раніше вважаються безпечними для поїздок.

Оскільки все може змінитися дуже швидко, якщо ви поїдете в країну, в яку міністерство закордонних справ порадило не їздити, ваш поліс страхування подорожей може бути визнаний недійсним.

Знизьте вартість вашої туристичної страховки

Не купуйте перший-ліпший поліс, важливо знайти той, який покриє вас для вашої поїздки, але також той, який не зашкодить ваш бюджет.

полісів Якщо ви дійсно намагаєтеся знайти доступне покриття, ми готові допомогти вам знайти потрібний страховий поліс для подорожей.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.