Страхування життя: життєво необхідне покриття, якого немає у більшості людей

Страхование жизни

Дослідження, проведене раніше в цьому році на сайті порівняння,  показало, що менше третини жителів мають поліс страхування життя.

Це залишає дуже багато сімей, які потенційно можуть зіткнутися з фінансовими труднощами в разі смерті одного з членів.

Чи дійсно мені потрібно страхування життя?

Перш за все, важливо з’ясувати, чи дійсно вам потрібно страхування життя, як не всі. Ключове питання, яке вам потрібно задати собі, – чи є хтось, хто залишився б в гіршому фінансовому становищі, якби ви раптово померли.

Тому, якщо ви живете зі своїм партнером, вони можуть щосили намагатися заплатити орендну плату або іпотеку і звичайні рахунки, якщо вас не було поруч. Аналогічна ситуація, якщо у вас є діти або ви дбаєте про своїх батьків.

Якщо у вас є фінансові утриманці, то страхування життя – це не розкіш – це необхідний елемент прикриття. Але якщо ви цього не зробите, то страхування життя насправді не те, що вам потрібно.

Різні види страхування життя

Як тільки ви погоджуєтеся з тим, що вам потрібно страхування життя, ви повинні визначити, який тип покриття вибрати, оскільки він існує в декількох різних формах.

По-перше, це рівень гарантії.

При такій політиці виплати, які отримають ваші близькі, якщо ви помрете, будуть однаковими, незалежно від того, помрете ви в перший рік строку за договором або в останній. Так, наприклад, якщо у вас є поліс на суму 400 000 тисяч гривень протягом 40 років, якщо ви помрете в будь-який момент протягом цього 40-річного терміну, ваші близькі отримають 400 000 тисяч гривень.

В якості альтернативи, є зниження терміну гарантії.

Термін тут є ключем – виплати, які отримають ваші близькі, зменшаться в розмірі протягом терміну дії поліса. Як правило, це популярний вибір для людей, які в основному хочуть, щоб поліс покривав вартість іпотеки в разі їх смерті, так як виплата зменшується в порівнянні з невиплаченої іпотекою. Варто також відзначити, що ця програма дешевше, ніж рівень гарантії.

Політика усього життя охоплює вас на все життя, а не тільки на певний термін. Оскільки в якийсь момент є гарантія виплати, ці програми, як правило, дуже дорогі.

Нарешті, є сімейне посібник.

З уже згаданими правилами виплати зазвичай виплачуються одноразово – ваші близькі отримують всі гроші один раз. Але завдяки сімейного доходу ваша сім’я отримує гроші у вигляді щомісячного платежу. Це може підійти їм більше, так як їм не потрібно турбуватися про те, як інвестувати і підтримувати бюджет, щоб вони могли існувати.

Яке страхування життя мені потрібно?

Вибрати правильну програму страхування життя може бути складно – ви не хочете отримувати занадто мало і залишати своїх улюблених, вважаючи пенсії після того, як ви пішли.

Це гарна ідея, щоб сісти і вирішити, що ви хочете покрити виплати, від іпотеки до витрат на освіту дітей. Деякі провайдери та сайти порівняння пропонують свої власні калькулятори покриття, щоб допомогти вам визначити відповідну програму, тому варто також перевірити їх.

Зберігай вартість низькою

Одне з пояснень, які часто дають ті, у кого немає прикриття життя, полягає в тому, що вони думають, що це буде занадто дорого. Але насправді це не так – нерідко платити менше 600 грн на місяць за довічне покриття, що більш ніж коштує, враховуючи душевний спокій, яке воно забезпечує.

Тим не менш, є багато речей, які ви можете зробити, щоб ваші витрати на страхування життя були якомога нижче.

Наприклад, гарне здоров’я – це гарний початок. Якщо у вас надмірна вага, у вас статистично більше шансів на розвиток серйозних проблем зі здоров’ям, і в результаті ваша страховка, ймовірно, буде дорожче. Деякі страховики фактично пропонують винагороди власникам полісів, які роблять корисні для здоров’я речі, починаючи від вживання фруктів і овочів і закінчуючи регулярним відвідуванням спортзалу.

Покупки навколо – це теж розумний хід. Різні страховики будуть по-різному оцінювати ризик, який ви представляєте для них, тому отримання котирувань від ряду страховиків допоможе вам знайти найкращу угоду.

Нарешті, дуже важливо, щоб ви говорили правду про будь-яких раніше існуючих станах здоров’я, які можуть виникнути при подачі заяви на страхування життя. Якщо у вас є історія певних проблем зі здоров’ям, це зробить політику дорожче, тому що страховики будуть розглядати вас як більший ризик.

Але насправді не варто брехати про них, щоб знизити вартість вашого полісу, як якщо б страховик виявив, що ваш поліс може бути визнаний недійсним, залишаючи ваших близьких без будь-яких виплат взагалі.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.